GoToWebinar

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut2,4 MB
  • Sürüm3.8.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciLogMeIn
GoToWebinar, çevrimiçi etkinlikle kolaylıkla bağlantı kurmanız amacıyla geliştirilmiş bir uygulamadır.

Bilgisayarınızdan uzakta olmak, çevrimiçi etkinliklerde kaçırmanız gerektiği anlamına gelmez. Ücretsiz olarak sahip olacağınız GoToWebinar mobil uygulaması sadece web seminerleri görmenizi ve duymamayı, aynı zamanda bunlara katılmanızı sağlar. Nerede olursanız olun, sorular sorabilir, anketlere katılabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Android cep telefonunuza indireceğiniz GoToWebinar mobil uygulaması sayesinde bilgisayarınız her an elinizin altında olacaktır. Çevrimiçi tüm içeriklere kolaylıkla GoToWebinar mobil uygulaması içerisinden ulaşabilirsiniz. Hareket halindeyken çevrimiçi etkinliklere katılın, proje konularınızı bilgisayarınızın başında olmadan da takip ederek kendi kişisel gelişiminizi destekleyebilirsiniz. 

Tek bir dokunuşla seminerlere katılarak canlı etkinlikleri bilgisayar başında olmadan da takip edebilirsiniz. Tek bir tıkla arama veya VoIP kullanarak dinlemek sizin elinizdedir. Etkinlik konuşmacısının slayt sunumlarını yakından görüntülemek için etkinliği yakınlaştırın ve çok daha kaliteli bir görsel elde edin.

GoToWebinar mobil uygulaması ile çevrimiçi tüm etkinlikler mobil cihazınızda yerini alıyor. İlgi alanlarınızı GoToWebinar mobil uygulaması içerisinden kolaylıkla takip etmeniz mümkündür. 

GoToWebinar indir